1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Belarus Blackhall Bar – Gece Kulübü

Beyaz Rusya blackhall bar
Belarus blackhall bar nerede?

Blackhall Bar, Zafer Meydanı’nın yakınında yepyeni açılmış olan bir lüks bardır. Belarus başkentine kesinlikle diğer barlarda olmayan yeni eğlence tarzları sunuyor ve uluslararası standartlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Bu kulübe girdiğinizde, tasarımın oluşturulmasın da ve bar konseptinde profesyonel mimar, tasarımcı, heykeltıraş ve ustalığı izlerini görebilirsiniz.

İç detayların çoğu el yapımıdır. Lüks unsurlarla birlikte eğlence alanındaki ileri teknolojiler eşsiz bir iç mekan oluşturmak için kullanılmıştır. Her masaya iPadler, interaktif ışık sistemi, LED ekranlar heykeller ve şelaleler ile yan yana yerleştirilmiştir. Heineken “Şişe Duvarı” ismi verilen ve büyük bir ekran oluşturan 1000’den fazla şişeden oluşan bir duvar özellikle dikkat çekmektedir. Sıradışı duvar, çeşitli enstelasyonlar, özel efektler ve hatta videolar sunulmaktadır.

Mekan ziyaretçilerine Avrupa ve Asya mutfağından zengin yemek seçenekleri, kokteyl menüsü ve alkollü içecekler sunmaktadır. Organizatörler, uluslararası yıldızlar tarafından büyük miktarda şirket partileri, canlı konserler ve performanslar düzenleneceğine söz verdiler. 8 Haziran 2013’te barın resmi açılışında insanların büyük ilgisi ile karşılaşıldı. Bu muhteşem açılışa Rus şarkıcı Sergey Lazarev`de davet edildi. Blackhall Bar yakın gelecekte popüler bir mekan olmak için her şeye sahip ve konuklarında fikirlerine açıktır.

Lüks iç mekan ve güzel hizmetler, tabiki yüksek fiyatları ve girişlerde yüz ve giyim kontrollerini beraberinde getirmektedir. Hafta sonlarında bara girmek için önceden bir masa ayırdığınızdan emin olmalısınız. Hafta sonları ortalama masa fiyatı: kişi başı 50-100 Abd dolarıdır. Hafta sonu partileri için ortalama giriş ücreti 15-40 ABD Dolarıdır. İçecek fiyatları makul: bir bardak viski 10-20 dolar, ortalama bir kokteyl 10-20 dolardır.

Kulüpten Resimler:
Blackhall Bar Belarus

Adres: Minsk, Kiseleva str 12
Çalışma saatleri: Her gün akşam 21:00 – Sabah 8:00 arası.

Belarus hakkında 161 makale
Beyaz Rusya (Belarus) hakkında tanıtım ve gezi makaleleri yazarı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*