1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Belarus Minsk Fashion Club Gece Kulübü

Minsk Fashion Kulüp
Minsk Fashion Club hakkında bilgiler.

Belarus Minsk gezisinde eğlenceli bir gece için gidilecek gece kulüpleri ve barların tanıtımlarını yapmaya devam ediyoruz. Beyaz Rusya’nın kalbi Minsk`te eski gece kulüplerinin yanı sıra yeni açılan, yerli ve yabancı turistlerin oldukça fazla ilgisini çeken kulüplerde mevcut. Bunlardan biriside kesinlikle Fashion Club. Bu gece kulübü, eğlence sektöründe yeni olmasının yanında, oldukça iddialı bir projedir. Kulüp; lüks hayatı, moda trendlerini, başarılı yaşam biçimini ve güzelliğine ve bakımına önem veren insanları bir araya getirmektedir.

Fashion Club, Minsk eğlence sektöründe yeni ve popüler bir gece kulübüdür. Partilerin seviyesi ve gece kulübünün iç tasarım detayları dünyanın en iyi gece kulüplerinde ki gibi mükemmel ses ve ışık dizaynı ile donatılmıştır. Bu kulüp tarzı ile Minsk’teki diğer eğlence mekanlarına hız vermiştir. Fashion Club`ta güvenlik açısından tüm bu gerekli hususlara dikkat edilmiştir ve kulüp 30 Aralık 2011 tarihinde ziyaretçilerine birinci sınıf bir gece kulübü olarak sunulmuştur. Minsk’te nehir kenarında ki bir alanın en güzel yerinde bulunmaktadır. Fashion Club, misafirlerine Minsk’teki en uzun barı, dans için farklı tasarımdaki cam pistini, VIP müşterileri için ayrı bir giriş kapısını ve yüksek güvenlikli otoparkını sunmaktadır. İç mekan şirket logosunun renklerinde tasarlanmıştır ve mekan lüks yaşamın ışıltısını vurgulayan siyah ve altın sarısı renkler ile ön plandadır.

Minsk Fashion Club tasarımının yanı sıra, profesyonel şekilde düzenlenen partiler, uygun fiyatlar, profesyonel ve özenli personeli ile tüm ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Kulüp`te her hafta en iyi Avrupa DJ’lerinin performansları, dansçıların olağanüstü showları ve barmenlerin gösterileri sunulmaktadır.

Kulüp ücretlidir ve giriş ücreti yaklaşık 10-20 dolardır.

Kulüp adresi: Yanki Kupaly Str 25
Çalışma saatleri: Hafta sonları 22:00 – 06:00 arasıdır.

Gece kulübünden bazı resimler:
Minsk Fashion Club ortam

Minsk Fashion Club iç tasarım

Minsk Fashion Club bar

Belarus hakkında 161 makale
Beyaz Rusya (Belarus) hakkında tanıtım ve gezi makaleleri yazarı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*