1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,83. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Beyaz Rusya Kızları Hakkında Bilgiler

Beyaz Rusya Kızları
Belarus Kızları Hakkında.

Belarus’a gidip, gezen ve eğlenen çoğu kişi şunu iyi görmüştürki; buranın insanı diğer Rus ülkelerine göre daha sıcak kanlı ve güler yüzlüdür. Türk erkeklerinin en uğrak ülkelerinin başında Rusya ve Ukrayna gelmekte. Fakat son yıllarda yeni trend Belarus olmaya başladı diyebiliriz. Yapacağınız bir Minsk turu ile harika ve eğlenceli günler geçirebilirsiniz. Rusya kızları çoğu Türk erkeği için soğuk, Ukraynalı kızlar ise biraz daha sıcak kanlıdır. Ama Belarus kızları hem daha sıcak kanlı hem de daha güler yüzlülerdir. Ayrıca bu ülkelerin kızları arasında en mutlu kızlarda çoğu kişiye göre Belarus kızlarıdır. Yazımızda Belarus kızları nasıldır ve nelerden hoşlanırlar gibi bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Yolda gezerken bile bir kız ile tanışıp muhabbet edebilirsiniz. Fakat durumu tanışır tanışmaz abartmak, ben bunla bugün takılırım gibi düşüncelere girmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. 🙂 Evet bu ülkede kızlar güler yüzlüdür, muhabbeti de severler ama amaçları o dakika içerisinde sizlerle sadece muhabbet etmek te olabiliyor. Ayrıca yaşınıza uygun kızları tercih etmeniz de tavsiye edilir. Eğer yaşını kestiremediğiniz bir kız ile muhabbet etmeye kalktığınız da terslenme olasılığınız da fazla. Eğer olayı abartıp, muhabbette ısrarcı olursanız başınıza iş bile alabilirsiniz. Herkesin rahat olduğu bir ülkede ısrarcılık çevre tarafından hiç hoş karşılanmaz. Eğer alkollüyseniz buna kesinlikle dikkat ediniz. Zaten etrafta kız kaynıyor. Birisi olmazsa kafanıza takmadan bir başka kızda şansınızı deneyin. Eğer bahtsız deve değilseniz, burada illa ki bir kız arkadaşı edinir, güzel bir gün ve hatta günler geçirebilirsiniz. Yani rahat olun ve kasmayın. 🙂

Bazılarına göre Dünyanın en güzel kadınları Beyaz Rusya Kadınlarıdır yani bu ülkededir. Genel olarak baktığımızda çok güzel yüz hatlarına sahip Belarus kızları, fiziki açıdan Ukraynalı ve Rus kızlarına göre kemik yapıları daha ince ve narindir. Ayrıca daha minyonlar diyebiliriz. Tabi Türk erkeklerinin boy ortalamasına göre Belarus kızlarıda boy olarak podyuma çıkmış bir manken gibi görünür. Ama bu ülkede kısa Türk erkelerinin şansı daha fazladır. 🙂 Diğer Rus ülkelerinin kızları gibi Türk erkeklerinden oldukça fazla hoşlanırlar. Sempatik ve çekici bulurlar. Tabi tabiri caizse ülkemizde de olduğu gibi, kız görünce saldırıya geçen bazı öküzleri saymazsak.

Bu ülkede özellikle Minsk’te gece gündüz hayat durmaz. Her zaman eğlenecek bir bar, kafe veya mekan bulabilirsiniz. Gittiğiniz bir barda dans ederken bir kızla yakınlaşmak ve dans etmek hoşlarına gider. Dans ederken muhabbeti koyulaştırıp bir Belarus kızı ile tanışabilirsiniz. Kolay kolay terslenmezsiniz. Ya da filmlerdeki gibi; barda otururken yanınıza gelen bir kıza içki ısmarlayabilirsiniz. Bu onların çok hoşuna gidecektir. Güzel kızların bol olduğu bu ülkede bardan bir kızla çıkmanız hiçte zor değildir. Hatta çekingen birisi bile olsanız burada şansınız oldukça fazladır. Onlara bir gülüş atmanız bile onları yanınıza çekebilir. 🙂 Kesinlikle sıkıntılı davranmayın ve hep güler yüzlü ve rahat olun. Sıkıntılı insanlar burada çok sevilmezler.

Avrupa`nın sayılı üniversitelerinden bir kaçına ev sahipliği yapan Belarus`da eğitim durumuda oldukça iyidir. Neredeyse üniversite mezunu olmayan bir insan bulmak çok zordur. Yani Belarus`un güzel kızları, ayrıca çokta akıllılardır ve eğitim durumları çok iyidir. Eğer Rusça ya da Belarusça biliyorsanız diğer rakiplerinize karşı 10-0 öndesiniz demektir. Burada da giyim kuşam çok önemlidir. Şık giyiniyorsanız ve bakımlıysanız, kesinlikle dikkatlerini çekersiniz. Bir taktik; zengin olmasanızda giyminizle kuşamınızla zengin bir görünüme sahip olmaya çalışınız. 🙂 He gösteriş güzeldir ama abartmazsanız iyi olur. Eğer telefon aracılığı ile ya da internetten buluşup görüşmek istiyorsanız, ilk buluşmanızda çokta abartılı mekanlar seçmeyiniz. Hatta nerede hangi mekanda buluşucağınızı ona bırakınız, o size söylesin. Aceleci olmayı aklınızdan çıkarınız. Zaten sizden hoşlandıysa iş olacağına varır.

Aslında Beyaz Rusya’nın güzel kızları hakkında yazacak çok fazla şey var ama yüzeysel olarak konuya değindik. Umarız konumuz bu tarihi ve kültürel açıdan da güzel olan şirin ülkeye ziyaret edecek olanlar için faydalı olmuştur.

Belarus hakkında 161 makale
Beyaz Rusya (Belarus) hakkında tanıtım ve gezi makaleleri yazarı.

2 yorum

  1. Bu yaz Belarus’daydım. Yazınızı okudum. Bir çoğuna katılıyorum. Evet güler yüzlü ve sıcak kanlılar ama çokta kolay yola gelecek tipler değiller. Gerçi bende pekte uğraşmadım. Daha çok kültür gezisi gibi geçti diyebilirim. 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*