1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Minsk Madison Royal Club

Minsk Madison Royal Club
Minsk Madison Royal Club hakkında bilgiler.

Madison Royal Club, konforlu bir gece ve eğlence için dizayn edilmiş, yakın zamanda yenilenmiş, yüksek sınıf bir gece kulübüdür. Bu kulüpte dansın tadını çıkarabilir, bowling oynayabilir yada BarBerry barını ziyaret edebilirsiniz.

Madison, Minsk’te en sıkı yüz kontrolü yapılan eşsiz bir gece kulübüdür. Eğer içeri girmek istiyorsanız, stilinize mükemmel olacak şekilde dikkat etmelisiniz. Aksi halde, başka bir yer aramalısınız. Bu kulüpte zenginlik herşey değildir ve slagonu “Para her şey değil”dir.

Buraya ilk girişinizde kulübün gürültülü atmosferinden, durmayan danslarından, klas ziyaretçilerinden ve iyi tasarlanmış iç mekanından kesinlikle etkileneceksiniz. Madison kulübünde DJ’ler dışında Go-Go barların bölgesi, büyük bir dans pisti ve konforlu bir salon alanı için bir sanat sahnesi mevcuttur. Kulüp, samimi ve saygılı bir personel, harika ses ve ışıklandırma, eksiksiz bir hizmet veren barları sizlere sunmaktadır. Çalan müzik tarzları en son tekno müziklerden, hip hop müziğe ve 90’lara ve hatta caz tarzına kadar uzanır. Kulüp egzotik içecekler sunan çeşitli barlara ve sahipliği yapmaktadır. Her zevke uygun çok çeşitli kokteyllilerin ve tatlıların tadına varabilirsiniz. Samimi ve güler yüzlü Barmenler, neye ihtiyacınız olduğunu bilirler. Menüde, Belarus ve Avrupa mutfaklarından çeşitli yemekler kulüp ziyaretçilerine sunulmaktadır. Giriş ücreti yaklaşık 15 $ ‘dır.

Kulüp Adresi: Timiryazeva str 9 dir ve Çalışma saatleri: Her gece 22:00 – 06:00 arasıdır.

Gece kulübü resimleri:
Madison Royal Club resimleri

Madison Royal Club eğlence

Minsk Madison Royal Club

Madison Royal Club nerededir?

Belarus hakkında 161 makale
Beyaz Rusya (Belarus) hakkında tanıtım ve gezi makaleleri yazarı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*